20. duben 2022

Ohebné antény pro všechny aplikace

Výrobce SUNNYWAY se orientuje na široké spektrum antén. Zároveň svým zákazníkům šetří čas a peníze, protože se snaží navrhovat antény přímo na míru. V jejich portfoliu si vyberete za přívětivé ceny antény pro všechny druhy aplikací. Ať už potřebujete anténu pro příjem mobilního signálu od 2G až po 5G, hledáte-li WIFI antény, antény pro příjem pozičních systémů, rádiové signály nebo kombinované tak najdete spoustu typů už v základním sortimentu. Dnes vám představíme portfolio FPC antén (FPC=Flexible Printed Circuit) a jak už ze samotného názvu vyplývá, tak se jedná o ohebný (flexibilní) tištěný obvod. Tuto technologii ovládají návrháři už přes 70 let a některé firmy ji dotáhli k dokonalosti a začali používat i pružné antény jako je právě výrobce SUNNYWAY.

Níže si představíme antény určené k různým technologiím a my věříme, že pokud budete ten, kdo takovou anténu potřebuje, najdete zalíbení i u tohoto našeho výrobce.

Antény pro bezdrátové mobilní technologie (2G, 3G, 4G – LTE, 5G):

SWF001002png

Katalogový list SWF001
Katalogový list SWF002
Katalogový list SWF003
Katalogový list SWF009
Katalogový list SWF013

 

Antény pro rádiové technologie (LoRa):

SWF004

Katalogový list SWF004

 

Antény pro poziční technologie (GNSS):

SWF005

Katalogový list SWF005

 

Antény pro WIFI:

SWF006

Katalogový list SWF006

 

Kombinované antény:

SWF007008png

Katalogový list SWF007
Katalogový list SWF008
Katalogový list SWF010
Katalogový list SWF011
Katalogový list SWF012

Pokud budete potřebovat obratem vzorky na otestování, neváhejte nás prosím kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo u svých obchodních zástupců. Vzorkové množství máme skladem v ČR.

Ohebné antény pro všechny aplikace
MINYX SERVIS
TÜV SÜD Czech

Sídlo firmy
a fakturační adresa